Odličování očí

Základem čištění pleti, je odlíčení očí. Pokožka v okolí očí je z celého obličeje nejjemnější. O to větší je důvod používat odličovač očí, který z očí jemně odstraňuje všechny druhy líčení, aniž by zanechával pokožku mastnou.

Nezbytné je odstranit oční líčení včetně voděodolné řasenky. Odličovač, se kterým pracuji, je jemný, šetrně vyčistí oční okolí aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí. Dvoufázové složení nezanechává pleť mastnou.

  • Klinicky testován – nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce.
  • Vhodný i pro nositele kontaktních čoček.
  • Vhodný pro citlivou pokožku i citlivé oči.
  • Neobsahuje olej a je oftalmologicky testován.
  • Přijďte ke mě vyzkoušet

Péče o pleť

Jak všichni víme, naše pleť je denně velmi zatěžována, ať už stresem, životním stylem, počasím, přechodem z tepla do zimy…toto vše naše pleť denně zažívá, aniž si to uvědomujeme.

Aby pleť vypadala stále dobře, byla mladší, svěží a chráněná před všemi nepříznivými vlivy, je třeba o ní  ráno i večer pečovat….stačí pouze tři jednoduché kroky. 

Pracuji s 3 dílnou sadou, která zabraňuje spouštěčům procesů předčasného stárnutí pleti, které mohou za to, že vaše pleť vypadá starší, než ve skutečnosti je.

Pokud chcete mít svou pleť krásnou, svěží, mladistvou, tak mne neváhejte kontaktovat, ať Vás naučím jak zázračnou sadu používat již během dvou týdnů uvidíte rozdíl.

Přijďte ke mě vyzkoušet.


OBJEDNEJTE SI PÉČI O PLEŤ

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Mám zájem o
KonzultaciCenovou nabídkuPéče o pleťProblematická pleťAknózní pleť